5
2012-09-27
1bp.com.ua

Вимоги до основи

Друк

Т Е Х Н І Ч Н І      В И М О Г И

до основи, на яку  укладається  полімерне покриття,

та до  умов виконання робіт з улаштування полімерного покриття:

1. Основа повинна відповідати вимогам ДБН.

2. Верхня бетонна стяжка підлоги повинна мати міцність на стиск не менше 25 МПа, товщину  та армування згідно проекту, але не менше 80 мм.

3. Поверхня повинна бути рівною, без тріщин, раковин, вибоїн і напливів. Перепад рівня поверхні підлоги не повинен перевищувати 2 мм на довжині 2 м.

4. На поверхні підлоги не повинно бути цементної плівки, жирових та  інших забруднень.

5. Поверхня підлоги повинна бути сухою. Вологість на глибині  20 мм не повинна перевищувати 6 %.

6. Не припускається присутність у бетоні вапняних матеріалів.

7. Влаштування бетонної основи підлоги повинно бути завершено не пізніше, ніж за 28 діб до початку робіт з влаштування полімерного покриття.

8. Температура поверхні підлоги  на об'єкті не повинна опускатися нижче +150 С, а відносна вологість повітря повинна бути не вище 75 %.

9. В приміщеннях повинні бути облаштовані всі стіни, двері та вікна, які щільно зачиняються ( для запобігання протягів). Приміщення повинно бути  належно освітленим на період виконання робіт.

10. Не припускається потрапляння у приміщення атмосферних опадів.

11. До початку проведення робіт з влаштування полімерного покриття об'єкт має бути звільнений від устаткування, що захаращує, і закритий для проникнення  комах, гризунів,  сторонніх осіб у процесі роботи, а також на період витримки (полімеризації) покриття 7 днів після його влаштування та підписання акту виконаних робіт.

12. Влаштування полімерних наливних підлог проводиться після закінчення всіх зварювальних, монтажних та  всіх видів опоряджувальних робіт у даному приміщенні.

.

 

Пошук

Партнери

logo_en

Вхід на сайт

Зараз на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті